Sušené stavebné rezivo

Nakúpte si u nás sušené stavebné rezivo za najlepšie ceny v Košiciach! Ponúkame vám stavebné dosky, stavebné hranoly, stavebné fošne a strešné late, ktoré sú vysušené presne na použitie na vašu stabu! Sušené stavebné rezivo je vhodné ako do interiéru, tak aj do exteriéru, vďaka ich vysušeniu, ale aj kvalite. V rámci našich služieb vám ponúkame aj individuálne rozmery na vaše sušené stavebné rezivo.

Stavebné sušené rezivo Košice

Stavebné dosky

Nakúpte si u nás stavebné rezivo za najlepšie ceny v Košiciach! Ponúkame vám stavebné dosky v romzeroch 2m – 6m 1. triednych stavebných dosiek, ktoré sú vysušené presne na použitie na vašu stabu! Sušené stavebné dosky sú vhodné ako do interiéru, tak aj do exteriéru, vďaka ich vysušeniu, ale aj kvalite. V rámci našich služieb vám ponúkame aj individuálne rozmery na vaše stavebné dosky.

Stavebné sušené rezivo Košice

Stavebné hranoly

Nakúpte si u nás stavebné hranoly za najlepšie ceny v Košiciach! Ponúkame vám stavebné hranoly v romzeroch 2m – 10m 1. triednych stavebných hranolov, ktoré sú vysušené presne na použitie na vašu stabu! Sušené stavebné hranoly sú vhodné ako do interiéru, tak aj do exteriéru, vďaka ich vysušeniu, ale aj kvalite. V rámci našich služieb vám ponúkame aj individuálne rozmery na vaše stavebné hranoly.

Stavebné fošne

Nakúpte si u nás stavebné fošne za najlepšie ceny v Košiciach! Ponúkame vám stavebné fošne v romzeroch 3m – 8m 1. triednych stavebných fošní, ktoré sú vysušené presne na použitie na vašu stabu! Sušené stavebné fošne sú vhodné ako do interiéru, tak aj do exteriéru, vďaka ich vysušeniu, ale aj kvalite. V rámci našich služieb vám ponúkame aj individuálne rozmery na vaše stavebné fošne.

Stavebné sušené rezivo Košice

Stavebné strešné late

Nakúpte si u nás stavebné strešné late za najlepšie ceny v Košiciach! Ponúkame vám stavebné strešné late v rozmeroch 3m – 6m 1. triednych stavebných strešných latí, ktoré sú vysušené presne na použitie na vašu stabu! Stavebné strešné late sú vhodné ako do interiéru, tak aj do exteriéru, vďaka ich vysušeniu, ale aj kvalite. V rámci našich služieb vám ponúkame aj individuálne rozmery na vaše stavebné strešné late.