Stavebné rezivo

Nakúpte si u nás stavebné rezivo za najlepšie ceny v Košiciach! Ponúkame vám stavebné dosky, stavebné hranoly, stavebné fošne a strešné late, ktoré sú vysušené presne na použitie na vašu stabu! Stavebné rezivo je vhodné ako do interiéru, tak aj do exteriéru, vďaka ich vysušeniu, ale aj kvalite. V rámci našich služieb vám ponúkame aj individuálne rozmery na vaše stavebné rezivo.

Stavebné sušené rezivo Košice

Stavebné rezivo - Stavebné dosky

Nakúpte si u nás stavebné rezivo – dosky za najlepšie ceny v Košiciach! Ponúkame stavebné dosky v romzeroch 2m – 6m 1. triednych stavebných dosiek, ktoré sú vysušené presne na použitie na vašu stavbu! Sušené stavebné dosky sú vhodné ako do interiéru, tak aj do exteriéru, vďaka ich vysušeniu, ale aj kvalite. V rámci našich služieb vám ponúkame aj individuálne rozmery na vaše stavebné dosky.

Stavebné sušené rezivo Košice

Stavebné rezivo - Stavebné hranoly

Nakúpte si u nás stavebné rezivo – hranoly za najlepšie ceny v Košiciach! Ponúkame vám stavebné hranoly v romzeroch 2m – 10m 1. triednych stavebných hranolov, ktoré sú vysušené presne na použitie na vašu stavbu! Sušené stavebné hranoly sú vhodné ako do interiéru, tak aj do exteriéru, vďaka ich vysušeniu, ale aj kvalite. V rámci našich služieb vám ponúkame aj individuálne rozmery na vaše stavebné hranoly.

Stavebné rezivo Košice

Stavebné rezivo - Stavebné fošne

Nakúpte si u nás stavebné rezivo – fošne za najlepšie ceny v Košiciach! Ponúkame stavebné fošne v romzeroch 3m – 8m 1. triednych stavebných fošní, ktoré sú vysušené presne na použitie na vašu stavbu! Sušené stavebné fošne sú vhodné ako do interiéru, tak aj do exteriéru, vďaka ich vysušeniu, ale aj kvalite. V rámci našich služieb vám ponúkame aj individuálne rozmery na vaše stavebné fošne.

Stavebné sušené rezivo Košice

Stavebné rezivo - Stavebné strešné late

Nakúpte si u nás stavebné rezivo – strešné late za najlepšie ceny v Košiciach! Ponúkame stavebné strešné late v rozmeroch 3m – 6m 1. triednych stavebných strešných latí, ktoré sú vysušené presne na použitie na vašu stavbu! Stavebné strešné late sú vhodné ako do interiéru, tak aj do exteriéru, vďaka ich vysušeniu, ale aj kvalite. V rámci našich služieb vám ponúkame aj individuálne rozmery na vaše stavebné strešné late.